Інтимне питання: як часто треба прати постільну білизну

Є випадки, коли її треба змінювати щодня

Постільна білизна – інтимна річ. За її чистотою треба ретельно слідкувати. Наприклад, брудна білизна – це чудове середовище для розмноження шкідливих бактерій. А у випадках, коли людина має захворювання шкіри, постіль взагалі часом треба змінювати щодня. 

Питання про те, як часто потрібно міняти постільну білизну, не наукове. Ми можемо тільки робити припущення. Якщо ви здорова людина й у вас немає проблем зі шкірою, то оптимально міняти її раз на п'ять-сім днів, - кажуть дерматологи. 

Дитячий комплект білизни треба прати раз на тиждень при температурі 60 градусів.

Джерело: Storinka

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень