Прем’єр порадив українцям хатні справи робити вночі

Це також буде внесок у Перемогу

Українців закликали економити електроенергію. Її основне споживання треба змістити на нічний час, каже прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, завдяки роботі атомних електростанцій Україна має достатній ресурс для забезпечення країни електроенергією.

Ми продовжуємо роботу з партнерами щодо демілітаризації Запорізької атомної електростанції. Водночас без ЗАЕС енергосистема України в зимовий період працюватиме з максимальним навантаженням. Але кожен із нас може зробити свій внесок в енергетичну стійкість держави.

 

Наприклад, максимально змістити побутове та промислове споживання електроенергії на нічні години. Дуже важливо також, за можливості, вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги, - пише Денис Шмигаль.

Прем’єр наголошує, що економія енергоресурсів цієї зими - це теж внесок кожного українця в перемогу над ворогом. Такі прості речі дають величезний сумарний ефект і допомагають країні з найменшими втратами пройти складний зимовий період.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень