Прем’єр порадив українцям хатні справи робити вночі

Це також буде внесок у Перемогу

Українців закликали економити електроенергію. Її основне споживання треба змістити на нічний час, каже прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, завдяки роботі атомних електростанцій Україна має достатній ресурс для забезпечення країни електроенергією.

Ми продовжуємо роботу з партнерами щодо демілітаризації Запорізької атомної електростанції. Водночас без ЗАЕС енергосистема України в зимовий період працюватиме з максимальним навантаженням. Але кожен із нас може зробити свій внесок в енергетичну стійкість держави.

 

Наприклад, максимально змістити побутове та промислове споживання електроенергії на нічні години. Дуже важливо також, за можливості, вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги, - пише Денис Шмигаль.

Прем’єр наголошує, що економія енергоресурсів цієї зими - це теж внесок кожного українця в перемогу над ворогом. Такі прості речі дають величезний сумарний ефект і допомагають країні з найменшими втратами пройти складний зимовий період.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень