4 надійні способи позбутися запаху секонд-хенду з одягу

Іноді навіть після кількох циклів прання запах лишається

Речі з секонд-хенду оброблені формальдегідом для знезараження. Бувають випадки, коли запах залишається у волокнах тканини, не вивітрюється і не відпирається звичайним способом.

Тоді можна спробувати додаткові способи обробки.

 

Як позбутися від запаху секонд-хенду

  • Кондиціонер для речей

Візьміть 10 л води, 2 ковпачки ополіскувача і замочіть речі на добу. Потім виперіть їх зручним способом.

  • Нашатирний спирт

Замочіть речі у 5 л теплої води з додаванням 20 мл 10% нашатирного спирту. Речі з натуральної тканини можна залишити у розчині на годину, а синтетичні – на  6 годин. Потім виперіть одяг з додаванням кондиціонера.

  • Оцет, сіль і сода

Розчиніть у 10 л теплої води по 100 г оцту і солі, і додайте 50 г соди. Залиште у розчині одяг на 8 годин. Потім виперіть, як вам зручно.

  • Водяна пара

Позбутися неприємного запаху допоможе відпарювач. Цей спосіб підходить лише для тканин з віскози або бавовни. Річ потрібно випрати, висушити й випрасувати при максимально допустимій температурі з сильною подачею пари. Запах і шкідливі компоненти вийдуть з речей разом із парою.

Джерело: glavred

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень