Які громади Рівненщини отримають нові сміттєвози

Надання субвенції пролобіював народний депутат Юрій Вознюк

Фото зі сторінки Юрія Вознюка.

П’ять громад Рівненщини отримають гроші з державного бюджету на сміттєвози. Нещодавно депутат Верховної Ради Юрій Вознюк повідомив, що уряд затвердив розподіл субвенції на природоохоронні заходи.

Тож Клеванська та Шпанівська ОТГ, Острог, Гоща та Корець отримають кошти на придбання машин для збору сміття. Це значно покращить ситуацію, бо зокрема, у Корці кількість відходів зросла за рахунок навколишніх сіл, при цьому, об’єднуватися у громаду вони не хочуть, говорить очільниця міста Людмила Дмитрук:

- До міста уже майже зрослися навколишні села: Новий Корець, Жадківка і Гвіздів, які оточили Корець кільцем. І для нас це дуже актуальне питання.

 

Я зверталася до Юрія Вознюка. Тому що ми самі 2 мільйони не заплатимо. У нас, до прикладу, на садочок йде майже 6 мільйонів, а наш бюджет 16 мільйонів. Лишається 10. То я ж ні дороги не зроблю, нічого.

Після надання коштів з держбюджету місцева влада ще має провести тендер. 10% від вартості спецтехніки має додати місцевий бюджет, на це гроші уже передбачили, каже Людмила Дмитрук. 

У Шпанівській ОТГ громада виділятиме 30%, а решту – Мінекоголії. 

Орієнтовно вартість нової машини для збору сміття становитиме 2,5 млн гривень.  

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень