«Подивитися дебати на стадіоні хоч і цікаво, але я проти такого формату», - нардеп від Рівненщини

Юрій Вознюк не висловлює своєї підтримки комусь із кандидатів, але проти перетворення політики в шоу

Пропозиція одного з кандидатів провести дебати на стадіоні – це елемент шоу, на чому добре знається Володимир Зеленський. І, найімовірніше, ця пропозиція була розрахована на відмову опонента. Так вважає народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк:

- Я взагалі проти перетворення політики в шоу. Ми повертаємося на площину, завдяки якій Зеленський і набрав ті голоси. Я не висловлюю підтримку того чи іншого кандидата, я кажу, як воно виглядає зі сторони. У жодній країні дебати не проходили на стадіоні, у жодній країні перед дебатами кандидати у президенти не здавали аналізи на алкоголь чи на наркотичну залежність. Це така підводка, яка говорить: а давай я тобі нав’яжу свої правила, які для тебе будуть абсолютно неприйнятні, і ти, врешті, відмовишся від цих дебатів.   

Однак відповідь Петра Порошенка була достойною, вважає Юрій Вознюк. І додає, що подивитися на дебати на НСК «Олімпійський» хоч і цікаво, але він особисто проти такого формату.

Щодо результатів першого туру, вони були прогнозовані, оскільки настрої суспільства відображалися у рейтингах соціологів. Однак Юрій Вознюк очікував меншого розриву між кандидатами. Перемога для України – це те, що вибори пройшли абсолютно чесно і прозоро, що визнали спостерігачі, у тому числі, міжнародні, каже нардеп.

У будь-якому разі, результат потрібно поважати. І все ж таки, Юрій Вознюк радить людям думати і голосувати розумом, а не емоцією і не на основі телевізійного серіалу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень