ON-LINE

«Подивитися дебати на стадіоні хоч і цікаво, але я проти такого формату», - нардеп від Рівненщини

четвер, 04 квітня 2019
Юрій Вознюк не висловлює своєї підтримки комусь із кандидатів, але проти перетворення політики в шоу

Пропозиція одного з кандидатів провести дебати на стадіоні – це елемент шоу, на чому добре знається Володимир Зеленський. І, найімовірніше, ця пропозиція була розрахована на відмову опонента. Так вважає народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк:

- Я взагалі проти перетворення політики в шоу. Ми повертаємося на площину, завдяки якій Зеленський і набрав ті голоси. Я не висловлюю підтримку того чи іншого кандидата, я кажу, як воно виглядає зі сторони. У жодній країні дебати не проходили на стадіоні, у жодній країні перед дебатами кандидати у президенти не здавали аналізи на алкоголь чи на наркотичну залежність. Це така підводка, яка говорить: а давай я тобі нав’яжу свої правила, які для тебе будуть абсолютно неприйнятні, і ти, врешті, відмовишся від цих дебатів.   

Однак відповідь Петра Порошенка була достойною, вважає Юрій Вознюк. І додає, що подивитися на дебати на НСК «Олімпійський» хоч і цікаво, але він особисто проти такого формату.

Щодо результатів першого туру, вони були прогнозовані, оскільки настрої суспільства відображалися у рейтингах соціологів. Однак Юрій Вознюк очікував меншого розриву між кандидатами. Перемога для України – це те, що вибори пройшли абсолютно чесно і прозоро, що визнали спостерігачі, у тому числі, міжнародні, каже нардеп.

У будь-якому разі, результат потрібно поважати. І все ж таки, Юрій Вознюк радить людям думати і голосувати розумом, а не емоцією і не на основі телевізійного серіалу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного