Як розпізнати фальсифіковані продукти?

Корисні поради

Сметана

Якість сметани можна перевірити, розчинивши ложку продукту в склянці окропу. Справжня сметана повністю розчиниться у воді. Підробка випаде в осад.

Масло

Колір справжнього масла має бути молочним, без жовтизни. Якщо масло жовте, воно містить домішки. Справжнє масло повинно кришитися, коли відрізаєш від нього шматочок.

Мед

Недобросовісні виробники часто розбавляють мед. Щоб перевірити продукт на якість, необхідно орієнтуватися на вагу. 1 кілограм меду поміщається в ємність об’ємом 0,8 літра. Справжній мед буде стікати з ложки тонкою ниточкою, а фальсифікат – капати.

Ікра

Червону ікру активно підробляють напередодні свят. Фальсифікований продукт роблять з морських водоростей. На смак вона буде трохи віддавати желатином, а на запах – рибою. Справжня ікра має гіркуватий присмак.

Щоб перевірити ікру на якість, треба кинути ікринку в окріп. Якщо продукт справжній, білок згорнеться, залишивши на поверхні води білий слід. Штучна ікра може розчинитися у воді.

Копчена риба

Досить часто копчену рибу виготовляють за допомогою рідкого диму, який заборонений у багатьох країнах світу. Канцероген дає змогу виготовити продукт лише за два дні без тирси та дров.

У справжньої копченої риби м’ясо на розрізі має жовтий колір, а в районі черевця збирається жовтий жир. У фальсифікованої риби практично не спостерігається виділення жиру.

Оливкова олія

Справжня оливкова олія має гірчинку та запах свіжих оливок. Щоб пересвідчитися в якості продукту, можна потримати олію в холодильнику. Справжня – мутніє за температури нижче від +6 °C та в ній з’являється осад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень