Як рівненські нардепи голосували за впровадження єдиного електронного квитка у транспорті

Верховна Рада прийняла сьогодні цей закон більшістю голосів

За закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (№4121) проголосували 265 депутатів. 3 - утрималися. 82 - не голосували. 

З нардепів з Рівненщини підтримали цей закон Василь Яніцький та Олександр Дехтярчук (Блок Петра Порошенка), Юрій Вознюк, Віталій Корчик та Вадим Сидорчук (Народний фронт), Андрій Лозовий (Радикальна партія Олега Ляшка), Олег Осуховський ("Свобода"). 

Депутат Сергій Євтушок ("Батьківщина") був відсутній на засіданні. 

Нагадаємо, раніше влада Рівного пояснювала, що не може у громадському транспорті міста запровадити електронний квиток, оскільки не прийнятий вищеназваний закон. Зокрема, система електронного квитка без цього закону не давала змоги дотримуватись законодавства в частині надання безкоштовного проїзду всім пільговим категоріям громадян, бо не передбачала  механізму відшкодування  збитків перевізникам різних форм власності за такий вид перевезень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень