Як виявити фальшиве масло, молоко і сир

На жаль, на полицях магазинів багато неякісних продуктів

Щодня ми купуємо у магазині різні продукти. На жаль, часто придбане буває сумнівної якості, або взагалі цілковитою підробкою. Зокрема, підробкою можуть бути і улюблені молочні продукти.

Вершкове масло

Масло виготовляють із молока та вершків. Однак недобросовісні виробники додають пальмову олію або сухі добавки. В результаті на прилавку продається простий маргарин. З'ясувати правду легко: потрібно залити окропом шматочок масла — якщо воно без добавок, то субстанція швидко розчиниться, якщо з добавками — то масло буде плавати на поверхні у вигляді шматочків.

Кисломолочний сир

Визначити якісний сир досить просто. Часто для збільшення маси продукту виробники додають крохмаль. Перевірити чи не підсунули вам неякісний товар можна, додавши до сиру краплю йоду. Сирна маса миттєво посиніє, якщо у ній є крохмаль.

Молоко

Щоб цей продукт зберігався довше, звичайне молоко замінюють нормалізованим, видаляючи або додаючи в нього жири. Виявити «справжній» продукт просто: додаємо в невелику кількість молока спирт у пропорції 1:2. У якісному молоці миттєво утворюються грудки, а у «намішаному» — молоко скисає довше.

Джерело Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень