З полиць російських магазинів можуть зникнути пачки соків, молока і з'являться бідони?

У чому причина

В росії почало зриватися постачання соків та молока в магазини. Все через дефіцит пакувальних матеріалів: картону і тетрапаку (упаковування, що складається з кількох шарів картону, поліетилену та фольги).

На тлі вторгнення рф в Україну кілька великих виробників упакування, включаючи «Elopak» та «Stora Enso», зупинили виробництво в росії.

Нині ж у країні-агресорі розглядають альтернативні варіанти тари для молока та соків. Є варіанти, що цю продукцію продаватимуть у бідонах. Про це повідомив один із великих виробників, що працюють з торговими мережами.

На сьогодні нестача пакувальних матеріалів вже призвела до зростання цін.

Так, транспортний гофрокороб з лютого подорожчав на 30%, поліпропіленова плівка – на 100%, картонні пачки для солі – на 122%, а фасувальна поліетиленова плівка – на 89%.

Джерело: Економічна правда з посиланням на Ведомости

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень