Як відрізнити натуральний сир від підробки прямо в супермаркеті

На що потрібно звертати увагу

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

Недобросовісні виробники сиру часто стали використовували  пальмову олію, яка є відомим замінником молочного жиру в сироварінні.

Оскільки олія є шкідливою для здоров’я людини, то варто знати, як розрізняти натуральний сир від сирного продукту.

Для приготування кілограму сиру потрібно приблизно 11 літрів молока. Тому вартість натурального сиру буде становити близько 200 гривень. А у супермаркеті він коштуватиме близько 250 гривень за кілограм.

Окрім ціни, під час купівлі сиру варто орієнтуватися на склад продукту.  Якщо там є слово «сирний» або «сироподібний», то перед вами сирний продукт.

До складу сирного продукту входить не більше, ніж 20% молока, крохмаль, кокосова олія, пальмова олія та замінники молочного жиру.

 

Слід звернути увагу також на запах продукту. Справжній сир пахне молоком, а сирний продукт має відчутний хімічний кислуватий запах.

До того ж не справжній сир за консистенцією схожий на гуму.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень