«Я відкриваю свою справу», - найбільш успішні у бізнесі знаки зодіаку

Холодний розум і працелюбство, або Що говорять про «комерційну жилку» зорі

ФОТО з мережі

Астрологи назвали три знаки зодіаку, в яких від народження закладені риси, що необхідні для успіху у бізнесі.

Телець

Мають усі шанси досягти успіху у будь-якій сфері бізнесу, адже вони працелюбні й наполегливі. Тільці прагматичні, цінують фінансовий успіх і прагнуть не просто комфорту, а навіть розкошів.

Вони ладні змиритися з усіма складнощами заради майбутніх вигод.

Найбільших успіхів Тельці досягають у будівництві. Доволі вагомі результати у цього знаку зодіаку у ресторанному бізнесі, дизайні й виробництві меблів.

Скорпіони

Залізний характер і сильна воля не дадуть Скорпіонам зійти з наміченого шляху. Вони розумні та холоднокровні, не люблять марно ризикувати.

Перш ніж взятися за відкриття власної справи, зважать усі за та проти, та вийдуть на ринок тільки добре усвідомлюючи усі підземні течії.

Вдалими у Скорпіонів будуть справи, пов’язані зі сферою фінансів або банківською справою, а також автомобільний бізнес – від виробництва до обслуговування.

ФОТО з мережі

Діва

Діву сміливо можна назвати продуманим перфекціоністом, вони вміють заощаджувати й взагалі добре ладнають з грішми. Вони вдало ведуть свою справу і вміють уникати форс-мажорів.

Зірки кажуть, що цей знак прораховує усі свої кроки наперед й має план дій за будь-якого розвитку подій. До речі, серед сучасних мільярдерів – повно Дів.

Вдало складається бізнес, пов'язаний з торгівлею та підприємництвом в інтернеті.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень