Внутрішній перелом – Близнюкам, сюрпризи в особистому житті – Ракам: гороскоп на 7 січня

А Риб чекає неймовірна романтика

ОВНИ

Вам важливо бути щедрими та відкритими. Жадібність і замкнутість цього дня може негативно вплинути на ваше майбутнє.

ТЕЛЬЦІ

Вас чекають гарні новини, причому такі, які можуть зробити дуже щасливим весь рік.

 

Несподіване багатство, народження дітей, переїзд рідних людей ближче до вас - все це дасть заряд гарного настрою на кілька місяців.

 

Самі ж ви будете раді тому, що всі ваші проблеми поступово відходять, поступаючись місцем позитивним змінам.

БЛИЗНЮКИ

Різдво може стати для вас початком нового життя. Саме зараз відбудеться якийсь внутрішній перелом, після чого ви станете спокійнішими і впевненішими в собі.

РАКИ

Доля готує вам сюрпризи в особистому житті, в тому числі й не дуже приємні. Скасуйте особисті зустрічі, інакше все закінчиться сваркою.

ЛЕВИ

Гороскоп обіцяє вам хороший день, коли настрій буде не просто святковим, а дійсно піднесеним. Причиною буде нова закоханість.  

ДІВИ

Вміння аналізувати ситуацію і порядок в думках – це те, що потрібно для успіху. Постарайтеся менше говорити і більше діяти.

ТЕРЕЗИ

Зараз дуже активний і позитивний період. Намагайтеся не сидіти без діла, але не поспішайте.

СКОРПІОНИ

Можливе надходження невеликої суми грошей. Але краще не розраховувати на легкі гроші, а вжити заходів для отримання прибутку в майбутньому.

СТРІЛЬЦІ

День зовсім не підходить для прийняття відповідальних рішень, які стосуються особистого життя. Сконцентруйтеся на основних, базових моментах справ, які цікавлять.

КОЗЕРОГИ

Складний день для закоханих. Можливі непорозуміння та образи. Раптово виникне тема ревнощів, причому абсолютно необґрунтовано.

ВОДОЛІЇ

Вам доведеться трохи вгамувати свої амбіції в плані особистих взаємин. Примхи, навіть якщо раніше вони здавалися милими і негайно виконувалися, можуть призвести до скандалу.

РИБИ

Романтичний день очікується у більшості представників знаку Риби. Ваша кохана людина дуже вас здивує.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень