ПП - правильна поза: як швидше завагітніти

Бувають ситуації, коли доводиться шукати правильну позу

Чи не кожна жінка мріє стати матір’ю. Однак деякі жінки не можуть завагітніти через фізіологічні особливості розташування органів. Для них важливе значення має поза під час сексу, кажуть експерти.

Лише дві пози

Фахівці провели дослідження і встановили, що лише дві пози можуть підвищувати прохідність сперматозоїдів до яйцеклітини. Це «місіонерська» (чоловік зверху) і «доггі-стайл» (чоловік ззаду). Вважається, що такі пози забезпечують більш глибоке проникнення — наближаючи сперму до шийки матки.

Коли повинен відбутися статевий акт

Найкращий час для вагітності — це «фертильне вікно», яке включає п'ять днів до овуляції і день овуляції. Найвища ймовірність при цьому — за два дні до овуляції і в день овуляції.

Під час овуляції яєчник випускає зрілу яйцеклітину і «яйце» просувається по фаллопієвій трубі до матки. На цьому шляху сперма зустрічається з яйцеклітиною і запліднює її. Важливо, що сперматозоїди можуть жити близько п'яти днів.

Як зрозуміти, коли настала овуляція

Визначити овуляцію допоможуть спеціальні тести, які можуть придбати в аптеці. Також можна вимірювати базальну температуру, перш ніж встати вранці з ліжка.

Чи допоможе жінці завагітніти оргазм

Без чоловічого оргазму завагітніти не вийде. Жінці ж отримувати розрядку для зачаття необов'язково, але бажано. Адже скорочення шийки матки під час жіночого оргазму допоможуть спермі пройти глибше і це збільшить шанси зачаття.

Джерело Healthline

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень