Їм готові поклонятися: чотири знаки Зодіаку, від яких чоловіки втрачають голову

Цим жінкам не треба докладати зайвих зусиль, щоб звернути на себе увагу

Дівчата прагнуть, щоб чоловіки їх любили, піклуватися про них та дарували квіти і подарунки. Багатьом вдається цього досягати. Проте є жінки, які просто змушують чоловіків втрачати розум.

Попри те, що кожна жінка красива і дивовижна по-своєму, ці дами можуть завоювати серце будь-якого чоловіка. 

ТЕРЕЗИ

Ви славитеся своєю красою, ніжністю і хорошими манерами. Ви елегантно і зі смаком одягаєтеся, носите дорогі прикраси і аромати. Ваш чоловік завжди цінує вашу елегантність.

ДІВИ

Ви завжди поводитеся гідно. Але водночас ви дуже емоційні. Вам вдається приховувати свої почуття. Ваші внутрішні прагнення майже завжди залишаються таємницею. Діви володіють прекрасними манерами, завжди поводяться як справжні леді.

СТРІЛЬЦІ

Ці жінки дуже разючі. Здається, ви правильні та ідеальні для всіх оточуючих чоловіків, адже чудово вмієте приховувати заворушення як в особистому житті, так і в кар'єрі. Вам не подобається проявляти слабкість, бачити жалісливі погляди і виглядати невдахою в очах інших.

РИБИ

Будь-який чоловік таємно мріє про цю жінку. Ви виглядаєте тендітною, ніжною і беззахисною. Але ваша сила – у вашій слабкості. Який чоловік може відмовитися від підтримки чарівної беззахисної істоти, якій потрібна опіка і допомога? Ваша крихкість пробуджує природні інстинкти чоловіка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень