Найдобріші знаки Зодіаку серед жінок і чоловіків. Хто вони

На думку астрологів і оточення

ФОТО crello.com

Привітні й дружні, ті з ким завжди приємно провести час. Хто ці люди за знаком Зодіаку? Думки астрологів збігаються з думкою людей, які оточують героїв цього гороскопу.

Найдобріші знаки Зодіаку серед жінок:

  1. Водолії
  2. Тельці
  3. Риби

Найдобріші знаки Зодіаку серед чоловіків:

  1. Стрільці
  2. Терези
  3. Діви

Загальний рейтинг найдобріших знаків Зодіаку:

  1. Овни
  2. Козороги
  3. Скорпіони

Перше місце серед найдобріших жінок – Водолії

Вони неймовірно комунікабельні, енергійні й легко ставляться до змін. З радістю підтримають найсміливіші ініціативи, обожнюють компанії. Це загалом класичний екстраверт. Водолії вкрай рідко вчиняють погано з точки зору моралі.

Водолії здатні виявляти доброту навіть до тих, хто вчинив з ними нечесно й грубо. Для їхнього особистого щастя треба навчитися часом випускати кігтики. Але поки – вони все ж найдобріші.

Перше місце серед чоловіків – Стрільці

Стрільців важко назвати легковажними. Вони чітко усвідомлюють, з ким мають справу, тож не будуть поблажливими до брехунів і лицемірів. Доброту Стрільців дещо обмежує чорно-біле сприйняття світу. Для них є чітка межа між позитивними й негативними персонажами, і третього тут не має.

До тих, кого вони вважають хорошими, Стрільці дуже великодушні. Це душа компанії – вони легко знаходять спільну мову з незнайомцями, і в розмові дуже щирі.

Перше місце в загальному рейтингу - Овни

Овни мають відкритий характер, щирі й дружні. Вони дещо імпульсивні, і часом шкодують про свою поведінку. Вони можуть через емоції наговорити зайвого, навіть найближчим людям. Але слід віддати їм належне – спеціально шкодити людям вони не стануть, до людей в цілому Овни дуже лояльні й приязні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень