Волонтери запрошують на відкриття Будинку Ветеранів у Рівному (ФОТО)

Відкриття - у неділю

Завершився ремонт Рівненського Будинку Ветеранів, який вдалося втілити за сприяння ГО «Рівне Разом». Його офіційне відкриття відбудеться, 11 жовтня, о 12:00.

Крім урочистої частини та освячення приміщення, у рамках церемонії передбачено також вручення державних нагород ветеранам, які зазнали поранення під час бойових дій.

На відкриття Будинку Ветеранів запрошено усіх, хто долучився до проєкту, допомагав з ремонтом, а також ветеранів російсько-української війни, волонтерів і членів родин полеглих воїнів.

Варто зауважити, що левову частку робіт у приміщенні, яке не ремонтувалися з середини минулого століття, виконали ще влітку - за сприяння ГО «Рівне Разом» і, зокрема, голови цієї громадської організації Віктора Шакирзяна. Тож тепер, завдячуючи зусиллям волонтерів, Будинок Ветеранів повністю готовий до роботи.

Тут відбуватиметься діяльність, спрямована як на фізіологічну, так і на психологічну реабілітацію ветеранів, а також щодо їх соціального включення у суспільне життя.

Ініціаторка створення Будинку Ветеранів Вікторія Шинкаренко каже:

Будинок Ветеранів має стати ефективним комунікативним майданчиком між органами влади, громадським сектором та ветеранами. І відремонтоване за сприяння «Рівне Разом» приміщення повністю відповідає всім функціональним потребам такого закладу.  

У Будинку Ветеранів працюватимуть кабінет психологічної допомоги, невеликий хостел, зал для проведення тренінгів і групових занять, простір для спілкування «Коло друзів» і дитяча кімната.

Будинок Ветеранів – запрацює. Це унікальна подія для Рівного, адже за роки боротьби українців за цілісність та незалежність нашої держави, ніхто так і не облаштував простір для людей, які постраждали від цієї війни. Ми маємо бути вдячні кожному, хто боронить наші землі. Військові  – це надія і опора нашої країни, наше місто дуже потребувало місця де, усі люди, яких торкнулась війна зможуть отримати підтримку та пройти реабілітацію»,  – переконаний голова «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

* політична реклама

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень