Внаслідок танення льодовиків затопить 4 країни: Хто на межі знищення

Ці країни під загрозою масштабної повені

Вчені з Університету Ньюкасла у Великій Британії розповіли, що внаслідок глобального потепління наша планета незабаром втратить близько половини льодовиків.

Танення льодовиків призведе до затоплення, під загрозою масштабної повені будуть 4 країни.

Прориви льодовикових озер здатні викликати масштабні повені, а шлях руйнування може розтягнутися на понад 100 кілометрів. Вчені повідомляють, що це наражає на небезпеку життя мільйонів людей, причому не там, де передбачалося раніше.

Танення льодовиків стануть руйнівними для мешканців чотирьох країн — Індії, Пакистану, Перу та Китаю.

Вчені вважають, що це станеться наприкінці століття.

Близько 15 мільйонів людей можуть опинитися під загрозою, оскільки вони живуть нижче за течією від величезного льодовикового озера, яке може вибухнути.

Однак, передбачити, коли саме льодовикове озеро переповниться і вибухне, вкрай складно, а тому поки що вчені можуть лише попередити про загрозу. 

Дослідження показують, що наймасштабніші повені відбудуться у Пакистані та Китаї. Зазначається, що Пакистан розташований поруч із льодовиковими озерами і якщо вони вибухнуть, ця територія постраждає найсильніше.

Джерело: Мета 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень