ON-LINE

Рівненські власники євроблях кидають авто на кордоні, або здають на запчастини

вівторок, 11 грудня 2018
Бо легалізація коштує дорого

Власники автомобілів на іноземній реєстрації  незадоволені умовами розмитнення, які нещодавно ухвалили депутати Верховної Ради.

Минулого тижня ми писали, що власники звинувачують митників у штучному збільшенні ціни розмитнення євроблях: Конфлікт на Рівненській митниці: маніпуляція чи свідоме затягування розмитнення євроблях?

Активіст ГО «Авто Євро Сила-Рівне» Роман Стецько повідомив, що донедавна євробляхарі хотіли розмитнити автівки і їздити легально, проте зараз ціна легалізації транспортного засобу завищена у рази:

Потрібно, щоб була злагоджена робота між працівниками митниці і Державної фіксальної служби, яка, власне, і робить націнку у два рази.

 

Потрібно звертати увагу на ціну, яка вказана у договорі купівлі-продажу автомобіля, а не на каталоги Німеччини, де найдорожчі автомобілі.

 

Є навіть інформація, що дивляться на українські інтернет-магазини, а потім виставляють вартість автомобіля, від якої необхідно сплатити податок.

Тож тепер трапляються випадки, коли власники залишають автомобілі просто на кордоні. Або, щоб хоч якось відшкодувати вкладені кошти здають євробляхи на автозапчастини.

За машину у середньому дають не більше 500 доларів.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного