Рівненські власники євроблях кидають авто на кордоні, або здають на запчастини

Бо легалізація коштує дорого

Власники автомобілів на іноземній реєстрації  незадоволені умовами розмитнення, які нещодавно ухвалили депутати Верховної Ради.

Минулого тижня ми писали, що власники звинувачують митників у штучному збільшенні ціни розмитнення євроблях: Конфлікт на Рівненській митниці: маніпуляція чи свідоме затягування розмитнення євроблях?

Активіст ГО «Авто Євро Сила-Рівне» Роман Стецько повідомив, що донедавна євробляхарі хотіли розмитнити автівки і їздити легально, проте зараз ціна легалізації транспортного засобу завищена у рази:

Потрібно, щоб була злагоджена робота між працівниками митниці і Державної фіксальної служби, яка, власне, і робить націнку у два рази.

 

Потрібно звертати увагу на ціну, яка вказана у договорі купівлі-продажу автомобіля, а не на каталоги Німеччини, де найдорожчі автомобілі.

 

Є навіть інформація, що дивляться на українські інтернет-магазини, а потім виставляють вартість автомобіля, від якої необхідно сплатити податок.

Тож тепер трапляються випадки, коли власники залишають автомобілі просто на кордоні. Або, щоб хоч якось відшкодувати вкладені кошти здають євробляхи на автозапчастини.

За машину у середньому дають не більше 500 доларів.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень