Рівненські власники євроблях кидають авто на кордоні, або здають на запчастини

Бо легалізація коштує дорого

Власники автомобілів на іноземній реєстрації  незадоволені умовами розмитнення, які нещодавно ухвалили депутати Верховної Ради.

Минулого тижня ми писали, що власники звинувачують митників у штучному збільшенні ціни розмитнення євроблях: Конфлікт на Рівненській митниці: маніпуляція чи свідоме затягування розмитнення євроблях?

Активіст ГО «Авто Євро Сила-Рівне» Роман Стецько повідомив, що донедавна євробляхарі хотіли розмитнити автівки і їздити легально, проте зараз ціна легалізації транспортного засобу завищена у рази:

Потрібно, щоб була злагоджена робота між працівниками митниці і Державної фіксальної служби, яка, власне, і робить націнку у два рази.

 

Потрібно звертати увагу на ціну, яка вказана у договорі купівлі-продажу автомобіля, а не на каталоги Німеччини, де найдорожчі автомобілі.

 

Є навіть інформація, що дивляться на українські інтернет-магазини, а потім виставляють вартість автомобіля, від якої необхідно сплатити податок.

Тож тепер трапляються випадки, коли власники залишають автомобілі просто на кордоні. Або, щоб хоч якось відшкодувати вкладені кошти здають євробляхи на автозапчастини.

За машину у середньому дають не більше 500 доларів.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень