Активісти «АвтоЄвроСила – Рівне» пікетуватимуть Верховну Раду

Уже завтра

Громадська організація «Авто Євро Сила - Рівне» оголосила про мобілізацію на Київ. Учасники рівненського осередку ГО у середу, 7 листопада, збираються пікетувати під Верховною Радою.

У цей день депутати розглядатимуть правки до законопроекту про нові правила розмитнення авто. Автомобілісти вимагатимуть спрощення правил ввезення автомобілів з-за кордону, говорить голова ГО «АвтоЄвроСила – Рівне» Руслан Левчик:

Це масштабна всеукраїнська акція на підтримку наших правок, які були подані до ВР, щоб вони (депутати – ред.) зробили закон про розмитнення автомобілів в Україні доступнішим. 

 

Там дуже багато правок, але з основних – має бути скасований рік, який розраховував формулу на акциз. Буде забрана прив’язка до року, яка вираховувала акциз.

Фото ілюстративне

Крім того, активісти вимагатимуть, аби вартість розмитнення транспортних засобів знизили і затвердили на рівні 33% від ціни автомобіля. 

 

Також наполягатимуть на 50%-й знижці для учасників АТО та 100%-й - для людей з інвалідністю.

Очікують, що на безстрокову акцію збереться понад 30 тисяч людей. Зокрема, у ній планують взяти участь понад півтисячі активістів з Рівного. При цьому, учасники ГО з районів збиратимуться окремо і долучатимуться до рівненських автомобілістів уже дорогою у Київ.

Між іншим, Руслан Левчик зазначив, що мітингувальникам частково повертатимуть кошти, витрачені на пальне.

Наші новини у Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень