Рівненські «євробляхарі» не блокують пункти пропуску на кордоні (ФОТО)

Хоча невдоволених там чимало

Сьогодні власники автомобілів на єврономерах, на знак протесту проти нових законів про штрафи та розмитнення «євроавто», почали перекривати дороги на українсько-польському кордоні.

Заблокували, зокрема, пропускні пункти «Рава-Руська», «Краковець», «Устилуг» та «Ягодин».

Про це у Facebook написав депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич:

Зі слів людей: вони хочуть розуміння, що їм зараз робити з машинами по закону 8487 і 8488, пояснення шляху, як все зробити правильно, інші - обурені ситуацією і такими законами.

Між тим, голова рівненського осередку ГО «Авто Євро Сила» Руслан Левчик зазначив, що їхніх представників на кордоні немає.

Також він наголосив, що найближчим часом громадська організація не планує влаштовувати на території області жодних акцій.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень