ON-LINE

«Вітчизняні автобуси – це знущання над пасажирами»: перевізники та «Авто Євро Сила» діятимуть спільно

четвер, 13 вересня 2018
Для цього підписали меморандум
Рівняни пам'ятають, як торік в обласному центрі у маршрутці на ходу відпали двері

Голова «Союзу перевізників», рівнянин Валентин Демчук поінформував, що з керівником «Авто Євро Сили» Олегом Ярошевичем вони познайомилися у Міністерстві транспорту. Під час спілкування дійшли висновку, що у їхніх громадських організацій - спільні інтереси. Тому вирішили підписати меморандум про співпрацю. Зокрема вони відстоюватимуть внесення змін до закону «про євробляхи». Детальніше про зацікавленість перевізників у змінах до закону розповів Валентин Демчук:

Ми хочемо внести туди автобуси, крім легкових автомобілів, щоб перевізники мали можливість завозити автобуси не лише євро-5 і кращі, а й євро-3 і 4. Це теж достатньо хороші автобуси. Але набагато якісніші – у рази – в десятки разів кращі, ніж те, що їздить у  нас сьогодні по наших дорогах. Тому це дозволить нашим перевізникам отримати достатньо дешево якісні автобуси.

Крім цього, за словами Валентина Демчука, у ту категорію вони пропонують включити і тролейбуси. А це, пояснив він, дасть можливість і комунальним підприємствам завезти якісні, хоч і вже експлуатовані тролейбуси в Україну.

Про вітчизняні автобуси Валентин Демчук висловився достатньо різко:

Я не натякаю. Я кажу прямим текстом, що те, що випускає вітчизняний виробник (я маю на увазі якраз «Богдани», «Еталони», «Івани»), я не можу назвати навіть автобусами.

 

Про які євро-5, євро-6 там може йти мова? Це, на мою думку, суцільна корупція.

 

Вони не відповідають жодним стандартам, не витримують наших доріг. Через два роки їх можна викидати. Вони гниють. Я бачив такий автобус, розібраний через два роки. Це - не автобуси. Це - знущання над нашими пасажирами і перевізниками.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ