Війна за тварин: волонтери гризуться за стерилізаційний центр Рівного (ФОТО/ВІДЕО)

Скандал навколо стерилізаційного центру для тварин на вулиці Київський у Рівному не вщухає. Волонтери вимагають звільнити керівника Наталію Ющук, якого самі рік тому обрали та рекомендували на цю посаду в комунальному закладі. Основна претензія — собак, яких тут утримують майже сотню, погано годують та доглядають. 

У соціальних мережах волонтери виклали відео «безгосподарності» своєї протеже. Вони раптово прийшли з перевіркою. Зокрема, показали, як тварин годують: у контейнерах просто неба гнилі курячі тушки, а кашу для тварин варять з свинячих шкур. У халатності звинувачують діючого керівника Наталію Ющук.

У неї абсолютна безвідповідальність і незацікавленість, щоб це центр нормально працював. У її діях вбачаємо жорстоке поводження з тваринами, а в закладі просто жахливі санітарно-гігієнічні умови— каже представник волонтерів Світлана Сидоренко.

Закиди колишніх «соратників» Наталія Ющук відкидає. Каже, центру катастрофічно бракує фінансування. На цей рік виділили 800 тисяч гривень. І запевняє, собаки не голодують.   

 Як може забродити каша, якщо казан не охолоджується до ранку? Собакам варимо їсти щодня, ніхто їжу не тримає по 5 днів. Ну яким чином я маю реагувати на нісенітницю. Я не розумію їхні вимоги. Я готова виправити всі претензії, але в умовах, які мені забезпечує місто , — зазначає Наталія Ющук.

Наталія Ющук

У конфлікт мерія не втручається. Волонтерам пропонують створити громадську організацію, якій і передадуть управління центром. 

Наша позиція — ми маємо допомогти добудувати цей заклад. Але опікуватися ним і функціонувати він має за рахунок тих людей, які кожну копійку цінують та розуміють — її треба направити для тварин, — резюмує секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.  

Поки стерилізаційний центр перевіряє Держпродспоживслужба, яка і дасть відповідь — чи відповідають закиди дійсності.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень