ON-LINE

У Рівному на місці притулку для тварин – кількаметрові котловани

субота, 15 грудня 2018
Працівники фірми-підрядника, яка займалась будівництвом, - повтікали

Фото ілюстартивне

Більш як мільйон гривень цього року вперше виділили у Рівному на будівництво міського притулку для тварин. Проте його так і не звели – працівники фірми-підрядника закинули роботу.

Про це повідомляє «Рівне Вечірнє».

Ось що з цього приводу розповіла керівник структурного підрозділу Центр стерилізації бездоглядних тварин при КАТП 1728 Наталія Ющук:

Будівництвом притулку мала займатися Перша будівельно-монтажна група. Цього підрядника обрали через електронну систему «Prozorro». Однак їхніх два працівники приходили хіба що раз на три тижні - забили палі, викопали 4-метрові котловани і зникли. За весь час ця компанія навіть не надала необхідних документів для того, щоб з ними розрахувались за цю роботу. Цю фірму шукали усі хто міг. Але безрезультатно.

 

Загалом передбачалось за рік залити стяжку під 20 вольєрів (вони виготовлені ще два роки тому в Городищі) та фундамент під два будинки: адмінкорпус та приміщення для утримання котів. За нормами у притулку може утримуватися 50 собак, а зараз у нас їх - понад 70. Якби встановили ці нові клітки, то притулок зміг би прийняти набагато більше тварин.

На фото: керівник рівненського стерилізаційного центру Наталія Ющук

Незважаючи на це, ми усе ж змогли виконати роботи з утеплення вольєрів для собак та купити додаткові клітки. Нас підтримав міський голова Володимир Хомко, який знайшов у бюджеті міста 156 тисяч гривень на ці цілі, - зазначила очільниця Центру.

Попри це, Наталія Ющук поскаржилася, що коштів на корм для тварин на весь рік не вистачає:

За закладені 74 тисячі гривень був придбаний сухий корм, яким ми годували тварин навесні та влітку. Зараз тварини живуть за рахунок коштів, зібраних волонтерами, та м’яса, яке передають підприємці. Але худих та вмираючих з голоду собак у нас немає. Поки така ситуація, будемо просити допомоги у добрих людей.

Нагадаємо, раніше ми писали про ймовірні махінації у стерилізаційному центрі.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного