У Рівному шукають керівника у центр стерилізації тварин

Багаторічний керівник закладу - звільнилась?

ФОТО ВД "ОГО"

Нещодавнє звільнення з посади завідувача Центру стерилізації тварин «КАТП 1728» Тамари Лук’янчук змусило міську владу шукати нового кревняка цьому закладу.

За повідомленням зоозахисників, вимоги до кандидата такі:

Це повинна бути людина, яка дуже любить тварин, яка має підтримку в колах зоозахисників і волонтерів міста, яка здатна вирішувати щоденні господарські і інші проблеми, зміцнювати матеріальну базу ЦС, забезпечувати добробут тварин і подальший розвиток очолюваної структури.

 

Зауважимо, що нині центр стерилізації – це наявність хірургічного корпусу, води, каналізації, електрики, сараїв для зберігання господарських речей, і головне – вже розпочате будівництво нового притулку, так довго очікуваного всіма нами.

 

Для нового завідувача відкриті перспективи і можливості поліпшити роботу Центру стерилізації, вивести його на новий рівень і втілити в реальність найсміливіші плани.
 

Зустріч мера Рівного Володимира Хомка, із кандидатами на посаду та самими активістами, запланована на понеділок, 2 липня 2018 року, на 10 ранку.

До слова, організація "Зоопульс" не хоче бачити серед претендентів відому у Рівному активістку Аллу Лосік.

Тамара Лук'янчук зліва і Алла Лосік - справа. Фото Юлії Друктейніте. 2018 рік

Більше про це читайте тут. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень