У Рівному визначили, хто вивозитиме міське сміття

В конкурсі взяла участь всього одна фірма

23 травня у Рівному відбувся конкурс на визначення надавача послуг із вивезення сміття на тих ділянках міста, які раніше обслуговував «Санком».

Документи для участі в конкурсі подало лише одне підприємство - «КАТП-1728». Компанія «Санком-Рівне», яка напередодні подавала офіційну заявку, участі не приймала.

Як пояснив начальник міського управління ЖКГ Ярослав Сахнюк, якщо пропозиції подав всього один учасник, то договір із ним укладається на термін до 1 року:

Відбувся «Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Рівному в межах визначеної території». Ця територія визначена була в межах ЖКП «Сонячне», «Західне» і «Галицьке». На конкурс були подані тільки одні документи – їх подало «КАПТ-1728». Звичайно, вони й виграли цей конкурс, але ми з ними будемо заключати угоду на 12 місяців.

Договір на обслуговування цих територій набуде чинності вже 4 червня.

Варто вказати, що інші частини міста «КАТП» обслуговуватиме найближчі 10 років.  

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень