У Рівному визначили, хто вивозитиме міське сміття

В конкурсі взяла участь всього одна фірма

23 травня у Рівному відбувся конкурс на визначення надавача послуг із вивезення сміття на тих ділянках міста, які раніше обслуговував «Санком».

Документи для участі в конкурсі подало лише одне підприємство - «КАТП-1728». Компанія «Санком-Рівне», яка напередодні подавала офіційну заявку, участі не приймала.

Як пояснив начальник міського управління ЖКГ Ярослав Сахнюк, якщо пропозиції подав всього один учасник, то договір із ним укладається на термін до 1 року:

Відбувся «Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Рівному в межах визначеної території». Ця територія визначена була в межах ЖКП «Сонячне», «Західне» і «Галицьке». На конкурс були подані тільки одні документи – їх подало «КАПТ-1728». Звичайно, вони й виграли цей конкурс, але ми з ними будемо заключати угоду на 12 місяців.

Договір на обслуговування цих територій набуде чинності вже 4 червня.

Варто вказати, що інші частини міста «КАТП» обслуговуватиме найближчі 10 років.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень