Рівне затвердило нові норми накопичення сміття

Вони більші, ніж були досі

Для того, щоб затвердити нові норми, на запрошення КАТП 1728 у Рівне приїжджали фахівці Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства Києва. Вони важили сміття у контейнерах по місту. Досі таких досліджень у місті не проводили. А користувалися мінімальними нормами накопичення сміття, прийнятими Кабміном.

Детальніше розповідає начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк:

Ці норми накопичення, які діють сьогодні, були прийняті згідно з постановою Кабміну у 2010 році. Постанова передбачала мінімальні норми накопичення. І ми ніяких досліджень не робили. Ми взяли мінімальні норми, затверджені Кабміном, і їх у себе застосували. Зараз, щоб привести норми у відповідність, ми провели оце дослідження.

Нагадаємо, що раніше на одного мешканця багатоквартирного будинку Рівного припадало 1,56 кубометра сміття на рік, тобто 0,13 кубометра на місяць.

Тепер це буде 2,26 кубометра на рік, тобто 0,19 кубометра на місяць.

Згідно з рішенням міськвиконкому, нові норми наберуть чинності з 1 травня.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень