На Рівненщині є огорожа з пивних пляшок (ФОТО)
Її помітили у Костополі

Сфорографував огорожу і виклав у соцмережу Фейсбук колишній костопільчанин, а нині луцький підприємець Павло Паксіватов.
Радіо Трек: НОВИНИ
Її помітили у Костополі

Сфорографував огорожу і виклав у соцмережу Фейсбук колишній костопільчанин, а нині луцький підприємець Павло Паксіватов.
Радіо Трек: НОВИНИ
Один побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників: він є у багатьох
Майже 40 років очолював державу - хто керував Україною найдовше в історії?
Українців, які переказують гроші у Приват24, попередили про нововведення
Скільки людей із однієї сім'ї можуть мобілізувати
Три прості способи вберегти димар від сажі під час морозів: метод хмельницьких пічників
З півсотні сміттєвих майданчиків у Рівному мають впорядкувати цього року
Чи не пахнутиме? У Рівному планують зберігати 70 тонн м’ясопродукції
Додаткові заходи з порятунку річки Усті запропонували у Рівному
Рівненська обласна федерація футболу сортуватиме сміття
Підприємства виключили зі списку: де найбрудніше повітря на Рівненщині?
Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.
У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!
4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902