З обслуговування «Санкому» забирають частину території Рівного

Тож сміття тепер тут вивозитиме переможець конкурсу, який провели 3 квітня

Детальніше розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк:

3 квітня управління житлово-комунального господарства провело конкурс на вивезення твердих побутових відходів. Цей конкурс відбувався на частину міста в межах, визначених територією ЖКП «Покровське». Переможцем визнано КАТП 1728.  

За словами Ярослава Сахнюка, у конкурсі взяли участь лише два учасники, один з яких був з Дубна. Обслуговувати надану йому додаткову територію КАТП 1728 розпочне з моменту прийняття рішення міськрадою про затвердження результатів конкурсу. А поки що цей проект рішення міськради підтримала бюджетна комісія.  

Нагадаємо, що до території, яка відведена ЖКП "Покровське", належать бульвар Богдана Хмельницького, вулиці Грушевського, Базарна, Буковинська, Чорновола, Гагаріна, Кавказька, Київська, Міцкевича, Пластова, Пресопницька, Пушкіна, Петюри, Шевченка та інші.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень