З обслуговування «Санкому» забирають частину території Рівного

Тож сміття тепер тут вивозитиме переможець конкурсу, який провели 3 квітня

Детальніше розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк:

3 квітня управління житлово-комунального господарства провело конкурс на вивезення твердих побутових відходів. Цей конкурс відбувався на частину міста в межах, визначених територією ЖКП «Покровське». Переможцем визнано КАТП 1728.  

За словами Ярослава Сахнюка, у конкурсі взяли участь лише два учасники, один з яких був з Дубна. Обслуговувати надану йому додаткову територію КАТП 1728 розпочне з моменту прийняття рішення міськрадою про затвердження результатів конкурсу. А поки що цей проект рішення міськради підтримала бюджетна комісія.  

Нагадаємо, що до території, яка відведена ЖКП "Покровське", належать бульвар Богдана Хмельницького, вулиці Грушевського, Базарна, Буковинська, Чорновола, Гагаріна, Кавказька, Київська, Міцкевича, Пластова, Пресопницька, Пушкіна, Петюри, Шевченка та інші.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень