Рівне готується розпрощатися з «Санкомом»

Спливає термін дії договору

Невдовзі "Санком" припинить обслуговувати усі вулиці Рівного.

Як ми вже писали, у травні територію ЖКП «Покровське» під час сесії Рівненської міської ради депутати готуються передати КАТП 1728.

Підприємство виграло конкурс, який провело управління комунального господарства. Далі говорить керівник управління Ярослав Сахнюк:

3 квітня відбувся конкурс у нас, переможцем стало КАТП 1728. Сесія договір затвердить.

 

Ми вже угоду уклали з КАТП 1728, але там один із пунктів є, що договір вступає в силу після затвердження акту міською радою. В «Санкому» ще залишилися ЖКП «Сонячне», «Галицьке» і «Західне».

Проект рішення сьогодні погодили на комісії міської ради з питань міського господарства.

Утім, «Санком» все одно продовжує обслуговувати більшу частину міста – 60%. До 2-го червня. У цей день збігає термін договору підприємства з містом.

16 травня управління комунального господарства оголосить конкурс, на якому обере нову компанію. Наразі списку конкурсантів ще немає, однак  Ярослав Сахнюк сподівається, що «Санкому» серед них вже не буде.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень