Комунальне підприємство Рівного хоче взяти кредит на 500 тисяч гривень

Для того, щоб оплатити податки

Кредит-овердрафт на 500 тисяч гривень у «Приватбанку» хоче взяти комунальне автотранспортне підприємство 1728. Йому це потрібно для поповнення обігових коштів.

Директор КАТП 1728 Ростислав Кралюк на засіданні бюджетної комісії міськради пояснив, що торік коштів на сплату податків, а отже взяття кредиту, підприємство не потребувало, оскільки перебувало у стані санації, тобто виходило з банкрутства:

У 2017 році ми перебували у санації. У нас там був мораторій на нарахування пені й штрафів при умові несплати нами податку, зокрема екологічного.

 

Зараз ми вже не в санації. Якщо ми своєчасно його не заплатимо, то будемо мати трішки проблему з податками.

Згідно з проектом рішення міськради, це має бути кредит під 21% річних і з 0,5% комісією.  Тривалість його - рік  з правом продовження ще на стільки ж, якщо КАТП 1728 не попередить про припинення договору.

Бюджетна комісія міськради Рівного надала дозвіл на отримання кредиту. Втім, остаточне рішення з цього приводу буде прийнято на сесії міськради.   

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень