Чи поміняють у Рівному керівника стерилізаційного центру для бродячих тварин

Просить зняти з посади Наталію Ющук рівнянка Світлана Сидоренко

Направила для цього міському голові  Рівного Володимиру Хомку лист за підписом 128 осіб. У ньому просить поставити керівником стерилізаційного центру, який діє при КАТП 1728, Петра Дикала. Цей чоловік, за її словами, зможе у закладі навести порядок, припинити жорстоке поводження щодо тварин тощо. Ці противники нинішнього керівника побували у вівторок у міського голови.

Але Володимир Хомко каже, що не збирається йти у них на поводу, бо  Наталія Ющук – це вже третій керівник, якого вони ж для закладу обирали, і роботою якого не задоволені:

Домовилися про наступну річ: вони мають зібрати збори і створити громадську організацію всіх собачників міста Рівного. Якщо вони хочуть, я готовий надати їм цей стерилізаційний центр в оренду символічно за 1 гривню. Гроші, які  я витрачаю на КАТП, ми віддамо їм. Тобто, будь ласка, управляйте і там воюйте між собою і що хочете робіть. Побачимо, що з цього вийде.

Володимир Хомко дивується, чому за цю посаду любителі собак воюють. Адже зарплата керівника стерилізаційного центру - усього 4 тисячі гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень