ON-LINE

Чи поміняють у Рівному керівника стерилізаційного центру для бродячих тварин

четвер, 20 грудня 2018
Просить зняти з посади Наталію Ющук рівнянка Світлана Сидоренко
Наталія Ющук

Направила для цього міському голові  Рівного Володимиру Хомку лист за підписом 128 осіб. У ньому просить поставити керівником стерилізаційного центру, який діє при КАТП 1728, Петра Дикала. Цей чоловік, за її словами, зможе у закладі навести порядок, припинити жорстоке поводження щодо тварин тощо. Ці противники нинішнього керівника побували у вівторок у міського голови.

Але Володимир Хомко каже, що не збирається йти у них на поводу, бо  Наталія Ющук – це вже третій керівник, якого вони ж для закладу обирали, і роботою якого не задоволені:

Домовилися про наступну річ: вони мають зібрати збори і створити громадську організацію всіх собачників міста Рівного. Якщо вони хочуть, я готовий надати їм цей стерилізаційний центр в оренду символічно за 1 гривню. Гроші, які  я витрачаю на КАТП, ми віддамо їм. Тобто, будь ласка, управляйте і там воюйте між собою і що хочете робіть. Побачимо, що з цього вийде.

Володимир Хомко дивується, чому за цю посаду любителі собак воюють. Адже зарплата керівника стерилізаційного центру - усього 4 тисячі гривень.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного