«Виробникам органічної с/г продукції Україна вперше надала реальну підтримку», – нардеп Дмитро Соломчук

З 2021-го державна підтримка виробників передбачена і закріплена на законодавчому рівні

Сьогодні, 15 квітня, на Міжнародному Конгресі «Органічна Україна» народний депутат Дмитро Соломчук повідомив, що Україна вперше надала реальну підтримку виробникам органічної сільськогосподарської продукції.

Нардеп зауважив, що з цього року в Україні на законодавчому рівні передбачена державна підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції:

Одним із пріоритетних напрямків роботи як і своєї, так і аграрного Комітету Верховної Ради України, ставлю нарощування обсягів органічного виробництва разом з популяризацією його корисності серед населення, відсторонюючись від нав’язаних певними течіями статусів ексклюзивності такої продукції.

 

Верховна Рада України не стоїть осторонь сучасних тенденцій, розуміючи, що саме за органічним виробництвом майбутнє, і тому вже у 2021 році Законом України «Про державну підтримку сільського господарства України» передбачено підтримку виробників органічної сільськогосподарської продукції, – розповів Дмитро Соломчук.

Народний депутат Дмитро Соломчук
Народний депутат Дмитро Соломчук

До слова, Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України» передбачає збільшення обсягів споживання та вирощування органічної продукції в Україні шляхом:

  • виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та/або одну голову великої рогатої худоби;
  • відшкодування до 30% вартості витрат на проведення сертифікації органічного виробництва;
  • відшкодування до 30% вартості витрат на придбання дозволених для використання засобів захисту рослин та добрив, насіння, садивного матеріалу та кормів.

Окрім цього, відповідно до Національної економічної стратегії на період до 2030 року, площі земель з органічним статусом мають збільшитися до не менш як до 3% загальної площі сільськогосподарських угідь.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень