Відомий письменник читатиме свою книгу рівнянам уголос

До Рівного завітає письменник Олексій Чупа

Читатиме свій новий роман «Вишня і Я» письменник в рамках проекту «Година в метро».

«Година в метро» - це проект, що стилізований під читання у метрополітені. На заході професійні актори та актори-аматори читають перед аудиторією найяскравіші уривки певного літературного твору, що допомагає краще сприйняти текст і зануритись в атмосферу книги.

Цього разу читатимуть книгу «Вишня і Я» Олексія Чупи, і особливість вечора полягатиме в тому, що поряд з акторами власну книгу читатиме і автор.

Побачити на власні очі літературно-театральне дійство можна вже 1 жовтня о 19:00 у театрі «Сонях» (м. Рівне, вул. Богоявленська, 9). Інформація щодо квитків:  096 90 20 947 (Оксана); також можна придбати в кав'ярні «Wake up» (проспект Миру, 9).

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень