У Рівному буде «велосипедний патруль»

Депутати на засіданні сесії Рівнеради підтримали рішення про виділення патрульній поліції міста 100 тисяч гривень на закупівлю велосипедів

Щоправда, прийняттю цього рішення передував скандал. Зокрема, депутат Анатолій Чугуєвець висловив незадоволення роботою поліції, розповідав про несправедливі, на його думку,  випадки дій правоохоронців.

Однак, попри конфлікт, міський голова Володимир Хомко заявив, що рішення про виділення коштів – важливе, і його необхідно підтримати.  Далі пряма мова:

Ця програма дозволить нам купити їм велосипеди. У всіх містах патрульні поліції вже мають велосипеди. Наша безпека – це наша спільна справа. І цієї поліції, і тієї іншої поліції. В нас є свої громадські формування, ми всі працюємо над однією справою.

Нагадаємо, рішення про виділення коштів патрульним вчора вже погодила бюджетна комісія міської ради.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень