Кафе в центрі Рівного заважає жити сусідам

Зокрема, мова йде про кафе "Джем", що знаходиться на вулиці Короленка

До депутатів вже не вперше під час сесії міської ради звернулися жителі вулиці Короленка, які скаржаться на те, що біля закладу ведеться будівництво.

Зокрема, як відзначають люди, "Джем" і так заважає нормально жити місевим, і його розширення зробить лише гірше.

Втім, як сказав Володимир Хомко, підприємець вже відсуджував собі право будувати там. Нині там має відбутися позапланова перевірка ДАБІ.

Рішенням, яке запропонували депутати - створити комісію, що буде регулювати збір підписів проти забудови.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень