Де взяти гроші на безплатні підручники для школярів Рівного - скажуть депутати

Нагадаємо, вже другий рік поспіль в Рівненській області існує проблема з нестачею підручників для учнів 4-х та 7-х класів

В зв’язку з цим, на засіданні бюджетної комісії міської ради приймалося рішення про виділення з бюджету міста 700 тисяч гривень для закупівлі підручників для «проблемних» класів.

Однак, як відзначив один із членів комісії, депутат Олександр Довжаниця, проблема з нестачею книжок існує також і в 5-х класах. Зокрема, таку тенденцію він помітив в школі №19, де, очевидно, навчається його дитина.

Втім, начальник міського управління освіти Василь Харковець відзначив, що проблема в 5-х класах можливо й існувала, однак, станом на сьогодні є вирішеною:

Зараз бібліотекарі подививлися по тих авторах. Тому що в одній школі підручників для 5-го класу може бути більше, вони тоді переформатовують, довозяться підручники. Підручники для 5-го класу забезпечені на 100%.

Втім, чи виділять гроші на закупівлю підручників для 4-х та 7-х класів – вирішуватиме сесія міськради Рівного.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень