Рівненський школяр дослідив схильність до вживання наркотиків поляків та українців

Саме такою була тема дослідження, в якому брав участь рівнянин - учень Малої академії наук Микола Максимов

Учень 11 класу навчається в Академії вже третій рік в секції психології. Втім, також займався філософією, правознавством та українською літературою. Зокрема, саме завдяки навчанню в академії йому вдалося побувати в Польщі та взяти участь в порівняльному дослідженні рівня наркотизації нашого суспільства та західних сусідів.

З результатів дослідження виплив висновок: поляки більш схильні до вживання наркотиків, ніж українці.

Втім, можливість проводити дослідницьку роботу за кордоном – не єдиний плюс навчання в МАНі, відзначає Микола Максимов. Далі пряма мова:

МАН дає доступ до своєї бібліотеки. Ми можемо попросити певну літературу, вони допомагають з відновленням певних книжок, надають ті книжки, щоб ми могли по них працювати, отримувати інформацію безпосередньо з джерел.

До слова, сьогодні стартує новий навчальний рік в Рівненській Малій академії наук. Розпочинається він традиційно – настановчою сесією. На неї завітали близько 400 дітей.

Як відзначає заступник директора РМАН Любов Лівандовська, за минулий навчальний рік Рівненська академія посіла третє місце в Україні серед учасників Всеукраїнського етапу змагань МАНів, отримавши перемогу в 39 секціях з 62.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень