В Рівненську лікарню закупили нове обладнання

Зокрема, це новий електронно-оптичний перетворювач (сучасний рентген-апарат)

Закупили його за кошти міського бюджету за 3,5 мільйона гривень. Цей прилад в роботі використовуватимуть нейрохірурги, хірурги, травматологи, судинні хірурги та кардіологи. Наявність такого апарату дозволить зменшити тривалість оперативного втручання.

До слова, в 2016 році зросла кількість видатків з міського бюджету на центральну міську лікарню. Зокрема, в 2016 році було виділено майже 87 мільйонів гривень, в той час, як минулого року цих коштів було на 5 мільйонів менше. В той же час, більш ніж вдвічі зросли капітальні видатки, тобто кошти, передбачені на проведення капітальних ремонтів та закупівлю устаткування. В цьому році це понад 8 мільйонів гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень