В Рівному запустили сайт, присвячений Революції Гідності (ФОТО)

Сайт отримав назву «Революція гідності. Війна. Рівненщина»

[media=70200]

Участь у заході взяли керівники органів місцевого самоврядування, зокрема перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, представники громадських та волонтерських організацій, учасники антитерористичної операції на Сході та бібліотечні працівники.

Представлений проект «Революція гідності. Війна. Рівненщина» (http://memory.rv.ua/ ) – це сайт пам’яті про наших краян, які боролися і віддали своє життя за честь та майбутнє українського народу, суверенність і незалежність України. На сторінках проекту розміщено сто три життєві історії, біографії та спогади про вихідців з Рівненщини, які загинули під час Революції гідності та АТО на сході України.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень