Поліції – велосипеди, юстиції – ремонт сходів: на що виділяє гроші міська влада Рівного

На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради депутати обговорювали зміни до міського бюджету

Зокрема, серед цих змін була внесена пропозиція збільшити видатки для патрульної поліції на 100 тисяч гривень -  для придбання амуніції та велосипедів. Але чи побачить місто патрульних на двоколісних – вирішуватиме сесія міської ради, яка відбудеться вже завтра.

Втім, ще однією цікавою зміною стало виділення грошей на ремонт сходів біля нового приміщення обласного управління юстиції за адресою: вул. Замкова, 29. Це колишнє приміщення місьокї санстанції. Зокрема, на це передбачені кошти в розмірі понад 97 тисяч гривень. Однак, хоча приміщення й перебуває на балансі міського управління комунальною власністю, воно надане у користування управлінню юстиції. Саме цей факт викликав неоднозначну реакцію серед членів бюджетної комісії. Зокрема, Галина Кульчинська проголосувала проти такого видатку. Втім, остаточне рішення все ж прийматимуть депутати на сесії.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень