Рівняни через 12 років дочекалися приватизації ділянок під своїми хатами

Йдеться про передачу у приватну власність 117-ти ділянок із 220-ти

З цього приводу виступила депутат Людмила Туровська. Вона відзначила, що рішення про надання саме оренди, а не приватизації, приймалося низкою рішень депутатами минулих каденцій.

Також депутат відзначає, що серед забудов на скандальній вулиці комерційних немає, тому їх безперешкодно можна передати у приватну власність.

Питання стоїть про передачу 117-ти ділянок. Кожен з власників, за словами Туровської, проплатив внесок, всі мають відповідні договори на право власності. 

Своєю чергою, міський голова Рівного Володимир Хомко підтримав ідею передачі ділянок людям. Крім того, голосувати за них варто пакетним способом. "Або всім, або нікому" - відзначив мер.

Більшість фракцій підтримали рішення голосувати пакетно. 

В результаті, депутати таки підтримали рішення про передачу 117 ділянок у власність людей. За проголосували 24 депутати. Пайовики чекали на це рішення майже 12 років.

Нагадаємо, спеціально створена депутатська комісія визнала неправомірним рішення про передачу в приватну власність і навіть звернулася з цим до поліції.

 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень