Рівняни через 12 років дочекалися приватизації ділянок під своїми хатами

Йдеться про передачу у приватну власність 117-ти ділянок із 220-ти

З цього приводу виступила депутат Людмила Туровська. Вона відзначила, що рішення про надання саме оренди, а не приватизації, приймалося низкою рішень депутатами минулих каденцій.

Також депутат відзначає, що серед забудов на скандальній вулиці комерційних немає, тому їх безперешкодно можна передати у приватну власність.

Питання стоїть про передачу 117-ти ділянок. Кожен з власників, за словами Туровської, проплатив внесок, всі мають відповідні договори на право власності. 

Своєю чергою, міський голова Рівного Володимир Хомко підтримав ідею передачі ділянок людям. Крім того, голосувати за них варто пакетним способом. "Або всім, або нікому" - відзначив мер.

Більшість фракцій підтримали рішення голосувати пакетно. 

В результаті, депутати таки підтримали рішення про передачу 117 ділянок у власність людей. За проголосували 24 депутати. Пайовики чекали на це рішення майже 12 років.

Нагадаємо, спеціально створена депутатська комісія визнала неправомірним рішення про передачу в приватну власність і навіть звернулася з цим до поліції.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень