Відомо, де живуть найвищі у світі люди

Люди у світі стали вищими через підвищення рівня життя

Медики назвали країни з найвищими жінками і чоловіками. Присвячене цьому дослідження вчених колаборації NCD Risk Factor опубліковано в The Guardian.

Найбільш високі представниці прекрасної статі, середній зріст яких складає 169,8 сантиметра, проживають в Латвії. Серед чоловіків цей показник максимальний у жителів Нідерландів і дорівнює 182,5 сантиметра. Як відзначають автори дослідження, за зростом латвійки в 1914 році займали 28-е місце, а жителі Нідерландів - 12-е.

Найвищі темпи збільшення зростання спостерігаються в Південній Кореї та Ірані. За останнє сторіччя корейські жінки стали вище на 20 сантиметрів, а іранські чоловіки - на 16,5 сантиметра. Найбільш низькорослі чоловіки проживають в Східному Тиморі (159,8 сантиметра), а жінки - в Гватемалі (149,4 сантиметра).

За період з 1914 по 2014 рік середній зріст українських жінок змінився з 153,6 сантиметра до 165,3 сантиметра, а чоловіків - з 167 сантиметрів до 176,5 сантиметра. В середньому за спостереженнями за останні 100 років середній зріст людей збільшився на 11 сантиметрів. Нині цей показник для чоловіків становить 177,5 сантиметра і 164,4 сантиметра для жінок.

Вчені відзначають, що надалі глобальна тенденція на збільшення середнього зросту жителів Землі повинна піти на спад. Медики вважають, що високий зріст є еволюційною перевагою, зокрема, через зниження ймовірності розвитку серцево-судинних захворювань і пов'язаного з цим збільшення тривалості життя. Причиною глобального збільшення середнього зросту людини вчені називають підвищення рівня життя.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень