Жінки живуть довше, якщо ближче до природи

Mental Floss пише, що регулярний вплив дерев та інших зелених насаджень на організм сприяє збільшенню тривалості життя жінок. 

Попередні дослідження показали, що проведення часу на природі зменшує стрес, знижує артеріальний тиск і полегшує симптоми депресії. Деякі вчені припустили, що проживання в місцевостях з великою кількістю рослинності допоможе зменшити смертність. Для підтвердження гіпотези команда експертів проаналізувала дані про здоров'я і спосіб життя більше 100,000 американських медсестер із 2000 по 2008 рр. Учасниці дослідження кожні два роки писали в анкетах домашню адресу, розповідали про своє життя та здоров'я.

За допомогою супутникових зображень науковці оцінювали кількість рослинності в околицях, де проживали учасниці, а потім порівнювали з кількістю прожитих років або рівнем здоров'я. Результати продемонстрували, що жінки, які жили в найбільш зелених районах, мали на 34% менше шансів померти від респіраторних захворювань і на 13% - від раку. Автори дослідження вважають, що зелені насадження підвищують якість і тривалість життя завдяки чистому повітрю та можливості займатися спортом на природі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень