Україна готується до впровадження 4G

Контракт на проведення дослідних робіт уже укладено

Українські оператори зв'язку підписали договір з британською компанією Analysis Mason про вивчення радіочастотного спектру для впровадження стандарту зв'язку LTE (4G), повідомляють з Нацкомісії з держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Договір підписаний сімома операторами зв'язку, НКРЗІ, Українським державним центром радіочастот і НДІ при Міноборони. Вартість контракту не озвучується.

Британська компанія вже розпочала виконання роботи.

Крім того, НКРЗІ затвердила план заходів щодо впровадження технології зв'язку 4G  в Україні. Документ передбачає звільнення першого і другого цифрового дивідендів, проведення заходів щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, рефармінг радіочастотного ресурсу та впровадження технологічної нейтральності.


Після всіх цих заходів НКРЗІ проведе тендер для видачі ліцензій на 4G-зв'язок.


Найближча дата, коли 4G може запрацювати в Україні - 2017 рік. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень