Україна готується до впровадження 4G

Контракт на проведення дослідних робіт уже укладено

Українські оператори зв'язку підписали договір з британською компанією Analysis Mason про вивчення радіочастотного спектру для впровадження стандарту зв'язку LTE (4G), повідомляють з Нацкомісії з держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Договір підписаний сімома операторами зв'язку, НКРЗІ, Українським державним центром радіочастот і НДІ при Міноборони. Вартість контракту не озвучується.

Британська компанія вже розпочала виконання роботи.

Крім того, НКРЗІ затвердила план заходів щодо впровадження технології зв'язку 4G  в Україні. Документ передбачає звільнення першого і другого цифрового дивідендів, проведення заходів щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, рефармінг радіочастотного ресурсу та впровадження технологічної нейтральності.


Після всіх цих заходів НКРЗІ проведе тендер для видачі ліцензій на 4G-зв'язок.


Найближча дата, коли 4G може запрацювати в Україні - 2017 рік. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень