Вчені рекомендують слухати Емінема

Особливо це стосується спортсменів

Вчені дослідили вплив музики Емінема на людей і зробили цікавий висновок. Виявляється, творчість найвідомішого білого репера надзвичайно позитивно впливає на витривалість під час спортивних тренувань. Особливо відзначаються такі пісні як “Lose Yourself” та “Without You”, які вселяють впевненість та рішучість в людину. Вчені навіть уточнюють, що витривалість спортсменів під час прослуховування музики Емінема зростає на 10%.

В той же час вчені назвали кілька композицій, які, навпаки, викликають втому і погано впливають на продуктивність – це, в першу чергу весь доробок Боба Марлі та пісня “ I Don't Want To Miss A Thing” групи “Aerosmith”.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень