Ситуація з демократією в Україні покращилася

Наша країна посідає 38-ме місце у рейтингу світових демократій

Нові резульатти аналізу політичної ситуації у 129 країнах, що розвиваються або переживають перехідний період, оприлюднив Фонд Бертельсманна. 

Громадянські права утискуються "настільки сильно і в настільки великій кількості країн, як ніколи раніше", - заявила представниця проекту Сабіне Доннер.

Серед 129 країн, які розвиваються або трансформуються, і які розглядалися в дослідженні, 55 є автократичними. Серед них 40 є "жорсткими" диктатурами - на сім більше, ніж торік.

У понад половині країн, охоплених аналізом, демократія серйозно постраждала упродовж останніх двох років. У пострадянських країнах, зокрема, в Росії, у країнах Магрибу, на сході Європи, наприклад, у Польщі та Угорщині - спостерігається погіршення, зазначається у BTI. У документі говориться, що економічне зростання в Африці не призвело до розширення громадянських свобод. Окрім того, у 21 країні релігійні догми, у тому числі і християнські, почали відігравати більшу роль, ніж 2 роки тому.

Загалом ситуація із громадянськими правами погіршилася у майже 60% країн, представлених у дослідженні. У 20% - погіршилася суттєво. Менше ніж у кожній десятій країні відбулося помітне покращення - серед них в Україні, Малі, Гвінеї та Непалі.

У глобальному рейтингу політичного розвитку Україна посіла 38 -е місце і потрапила в категорію "демократій з обмеженнями". В економічному вимірі Україна перебуває на 73 сходинці - у категорії "Ринкові економіки з функціональними проблемами".

За матеріалами УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень