Авіавиробники мають намір відмовитися від других пілотів

Airbus і Boeing розробляють автоматизовану систему, яка дозволить піти на такий крок

Над новою технологією працюють загалом 35 авіавиробників і дослідних груп, пише The Times.

Передбачається, що впровадження такої системи дозволить компаніям заощадити на кадрах і тим самим знизить собівартість польотів, а також підвищить безпеку, зменшивши кількість помилок, викликаних людським фактором. Фінансуванням розробки займається Єврокомісія, зазначає видання.

Однак експерти висловлюють побоювання, що система не впорається з поставленими перед нею завданнями. За даними, які наводить The Times, значній кількості небезпечних інцидентів при польотах запобігають саме пілоти, а не автоматика. Водночас творці проекту наголошують, що в 2010 році в 60% випадків авіакатастрофи відбувалися через дії екіпажу.

Варто зазначити, що члени екіпажу нерідко стають винуватцями авіаінцидентів і катастроф.


 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень