Цілеспрямовані мають здорове серце

Поки дослідники не з'ясували, як саме впливає життєва мета на здоров'я серця, але те, що сенс життя робить людей здоровішими - факт

Вчені виявили, що люди, у яких є мета в житті, рідше за інших помирають від хвороб серця. Дослідники проаналізували 10 попередніх досліджень за участю 136 000 осіб з США і Японії, середній вік яких склав 67 років.

Аналіз тривав протягом приблизно семи років, понад 14 500 добровольців померли від різних причин, 4000 не пережили серцевий напад або інший випадок, пов'язаний з серцем. Дослідники виявили, що у людей, у яких була певна мета в житті, на 20% знижений ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Необхідні додаткові дослідження, щоб визначити, як саме взаємопов'язані ці два факти, але учасники дослідження припустили, що мета в житті може захистити організм від реакції на стрес.


Слід зазначити, що сенс життя - це стимулюючий фактор, який дає мотивацію. Нинішні результати важливі, тому що вони можуть відкрити нові потенційні можливості для надання допомоги людям, - сказав учасник дослідження Алан Розанскій з Нью-Йорка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень