Цілеспрямовані мають здорове серце

Поки дослідники не з'ясували, як саме впливає життєва мета на здоров'я серця, але те, що сенс життя робить людей здоровішими - факт

Вчені виявили, що люди, у яких є мета в житті, рідше за інших помирають від хвороб серця. Дослідники проаналізували 10 попередніх досліджень за участю 136 000 осіб з США і Японії, середній вік яких склав 67 років.

Аналіз тривав протягом приблизно семи років, понад 14 500 добровольців померли від різних причин, 4000 не пережили серцевий напад або інший випадок, пов'язаний з серцем. Дослідники виявили, що у людей, у яких була певна мета в житті, на 20% знижений ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Необхідні додаткові дослідження, щоб визначити, як саме взаємопов'язані ці два факти, але учасники дослідження припустили, що мета в житті може захистити організм від реакції на стрес.


Слід зазначити, що сенс життя - це стимулюючий фактор, який дає мотивацію. Нинішні результати важливі, тому що вони можуть відкрити нові потенційні можливості для надання допомоги людям, - сказав учасник дослідження Алан Розанскій з Нью-Йорка.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень