Фрілансери щасливіші за працівників офісу

Фахівці з HR-організації TINYpulse опитали понад 200,000 співробітників, які працюють віддалено або неповний робочий день, і 500 офісних менеджерів. Учасникам запропонували заповнити анкету щодо задоволеності своєю роботою та якістю спілкуванням із колегами. Вони виставляли оцінки за 10-бальною шкалою. Як показало опитування, віддалені працівники виявилися більш щасливими та демонстрували вищу продуктивність праці.

Співробітники, які виконують професійні обов'язки на дому, оцінили свою роботу в 8,1 балів, а ті, хто трудиться в офісних приміщеннях, поставили 7,42 бали. За словами експертів, 91%віддалених працівників ефективніше виконують поставлені завдання і краще справляються зі справами вдома, ніж в офісній атмосфері.

Крім того, їхня задоволеність собою і життям поступово збільшується. Це пов'язано з тим, що віддалені колеги по службі починають високо цінувати свою працю. Винятком є ​​випадки вимушеного переходу на домашню роботу за вказівкою керівництва.

Однак у співробітників на дому гірше складаються стосунки з колегами. Цей показник вони оцінили в 7,8 балів, а ті, хто сидить в офісі - у 8,47 балів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень