Біблійні імена подовжують життя

Нова теорія науковців полягає у тому, що тривалість життя може залежати від імені, яким назвали дитину

Експерти у США проаналізували понад 3 млн свідоцтв про смерть і дійшли висновку, що люди, яким при народженні дали біблійне ім'я, жили, на кілька років більше, ніж інші їхні однолітки. Особливо це помітно на людях з іменами Мойсей та Елайджа (європейський варіант імені Ілля).

Керівник наукового дослідження Ліза Кук пояснює таку незвичайну тенденцію тим, що люди - тезки біблійних персонажів дуже часто викликають прихильність людей. Більше того, людина, названа на честь тієї чи іншої історичної особистості, часто швидше досягає успіхів у кар'єрі, має більше друзів і користується повагою в суспільстві. Всі ці фактори, природно, позитивно позначаються на якості її життя і, відповідно, продовжують його.

Відзначимо також, що дослідження проводилося на основі свідоцтв про смерть людей, які померли в період з 1809 по 1970 рік. Того часу, як відомо, люди відчували більшу повагу до біблійних персонажів, ніж зараз.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень